Serwis zawieszony do odwolania. Jesli chcesz pomoc - daj znac na scooly@jaggedalliance.pl
Forum dyskusyjne poświęcone serii

JAGGED ALLIANCE

Nawigacja: « Poprzedni temat | Następny temat »

Import plików I.M.P.
Autor Wiadomość
svean 

Wysłany: 2007-06-05, 10:00

Przy tworzeniu najemnikow tworzone są pliki wg nadanych imion. Ponoć miało to być pod kątem importu przy startowaniu nowej gry - ale JAK to zrobić?? Tzn. jak startuję nową grę nie chce mi sie wszystkiego od nowa ustawiać - jak importować te postacie?

Lecter 

Wysłany: 2007-06-05, 16:01

wpisujesz w miejsce gdzie kiedys wpisywales xep624 imie ksywe impa

svean 

Wysłany: 2007-06-05, 21:42

Kurcze, jak zwykle najciemniej pod latarnią :)

Dzięki wielkie!

Hanter 

Wysłany: 2008-08-05, 08:28

A ja mam takie pytanie czy działa to również w najnowszej wersji 1.13 (2124) ponieważ tam są inne typy plików I.M.P i nie potrafie tego rozgryśc są to pliki (ponieważ są tworzone dwa) "Ksywa Twojego bochatera".dat2 i IMP.dat2 i kiedy je przerabiam na zwykłe I.M.P żeby program do przerabainia postaci (używam I.M.P Editor) mugł te pliki odczytac, przerabiam sobie postac jak chce zapisuje pod nazwami zapisanymi wyżej, i kiedy włanczam gre, pisze 90210 to wyskakuje komunikat że nie można zczytac postaci z dysku. Kiedyś był tylko jeden plik I.M.P to bezproblemowo tym programem sobie przerabiałem a teraz są dwa i nie weim o co chodzi :sciana: Prosze czy moze mi ktoś pomuc?? Czy to specjalnie dlatego żeby włąśnie tymi programami nei dało sie przerobic postaci?? ja chche zmienic tylko kolorystyke postaci (chodzi dokładniej o kolor koszulki, spodni, włosów, i kolor skury), nic więcej mnie nie interesuje. Prosił bym o ODP.

Odpowiedz do tematu