Serwis zawieszony do odwolania. Jesli chcesz pomoc - daj znac na scooly@jaggedalliance.pl
Forum dyskusyjne poświęcone serii

JAGGED ALLIANCE

Nawigacja: « Poprzedni temat | Następny temat »

Severna
Autor Wiadomość
scooly 

Wysłany: 2007-08-26, 12:54

Severna to nazwa kraju, który będzie głównym miejscem akcji w najnowszej części gry z serii JA - Jagged Alliance 3. Poniżej zamieszczamy wszystkie dostępne na dzień dzisiejszy informacje i właśnie tutaj będziemy je z czasem aktualizować.

Dyskusje? - proszę bardzo. :-)

SEVERNA

Siverna, jak przystało na historię całej serii Jagged Alliance, to fikcyjne południowoamerykańskie państewko, które targane jest wewnętrznymi i zewnętrznymi konfliktami militarnymi. Znajdziemy tutaj bowiem i ścierające się wewnętrznie rząd i rebelię jak i ataki z zewnątrz w postaci sąsiedniego państwa pragnącego poszerzyć swoje terytorium czy wrogich korporacji, które swoją drogę do zwycięstwa torują płatnymi najemnikami.

Poszczególny lokalizacje
Miejsca, w których przyjdzie stoczyć nam pojedynki z oddziałami wroga będą generowane losowo (tak jak to z sukcesem miało miejsce w X-Com: Enemy Unknown) - ważniejsze lokalizacje będą natomiast zaprojektowane na stałe.

Więcej informacji już wkrótce.

Jack3 

Wysłany: 2007-08-26, 19:55

Czemu, no czemu jesteśmy skazani na podbijanie kolejnego bogu ducha winnego kraiku n-tego świata gdzieś w południowej ameryce --'.

Proponuję zamianę na możliwość wyboru kraju do podbicia z listy.

Lecter 

Wysłany: 2007-08-27, 07:09

hehe ameryka lacinska, perfect

wreszcie pogram wsrod latynosow a nie wsrod jakichs fikcyjnych arulcan cholera wie skad

Lemur 

Wysłany: 2007-08-29, 16:51

Mogliby się pokusić o minimum oryginalności dając jakieś tam Filipiny na przykład dla odmiany. A tak jest to co zawsze i nie ma na co narzekać, pretekst do rozpierduchy jest dobry na każdej szerokości geograficznej:-).

Jack3 

Wysłany: 2007-08-29, 17:20

Cytat:
(...)dając jakieś tam Filipiny(...)

- bodajże kiedy w JA2 przychodzi 'Informacja o śmierci', to zawsze jako miejsce porażki danego najemnika są Filipiny. Faktycznie, można by tam posprzątać..

scooly 

Wysłany: 2007-08-29, 19:38

Marudzicie :P. Szczęście w nieszczęściu tutaj takie, że do premiery jeszcze cała masa czasu więc może komuś po drodze do pracy cegłówka przypadkiem spadnie na głowę i zmienią lokalizację.

Sprytne prawda? Niach, niach, niach. :wink:

Lemur 

Wysłany: 2007-08-29, 20:57

Dla mnie to może być nawet Burkina Faso, bez różnicy. Liczy się żeby gra była dobra, tyle.

Jack3 

Wysłany: 2007-08-29, 21:48

No to jest różnica ! :placze:
Kogo lepiej podbić : taką Francję, gdzie rolę Deidranny zastąpi Sarkozy z Fa-Masem pod pachą , czy Kubę gdzie rolę Deidranny zastąpi leżący w szpitalu Fidel po zawale :/.

Czekanie czekaniem, ale tu trzeba JUŻ teraz coś obstawiać.

Lemur 

Wysłany: 2007-08-29, 22:34

Dla mnie nadal bez różnicy:-).

W przypadku południowoamerykańskiej "republiki" jaką będziemy mieli okazję odwiedzić i podbić jest jak w "Tańcach Wojennych" Kazika Na Żywo:-). Miejsce skorumpowanego, krwawego i okrutnego dyktatora zajmie następny, tym razem jeszcze bardziej skorumpowany, krwawy i okrutny dyktator;-). A to czy taki watażka będzie marionetką Amerykanów, czy pupilkiem Fidela robi mniejszą różnicę. Ciągle to samo, jak w Gwatemali od lat...

Siverna, po prostu. Fikcyjne państewko latynoamerykańskie targane wojną domową i wsio:-).

Nemeczek 

Wysłany: 2007-08-30, 09:30

Hah,

Mnie tam tylko martwią (trochę) te "miejsca co będą generowane" losowo.....
A tak z przeniesieniem akcji do strefy Południowoamerykańskiej do dobry pomysł - fakt mi się marzy jakieś państwo arabskie ale i tak jest dobrze :)

-=WHITE=- 

Wysłany: 2007-08-30, 10:26

Lemur napisał/a:
Miejsce skorumpowanego, krwawego i okrutnego dyktatora zajmie następny, tym razem jeszcze bardziej skorumpowany, krwawy i okrutny dyktator;-).

Hmmm czytajac ten fragment tak mi przyszlo do glowy, ze moze miejscem akcji JA3 powinna byc Polska gdzie mielibysmy do obalenia dwoch (zauwazcie jaka nieszablonowosc) okrutnych i krwawych dyktatorow.
Zaczynalibysmy na kresach a nasze cele np. ukrywalyby sie na Helu a drugi u mamy.

Nemeczek napisał/a:
fakt mi się marzy jakieś państwo arabskie ale i tak jest dobrze :)

Przyzwyczajajcie sie, przyzwyczajajcie - Wojna Cywilizacji trwa, zeby nie powiedziec rozkreca sie i kto wie czy to sie nam jeszcze nie przyda ...
Ostatnio zmieniony przez -=WHITE=- 2007-08-30, 10:27, w całości zmieniany 1 raz  

scooly 

Wysłany: 2007-09-24, 21:33

-=WHITE=- napisał/a:
Zaczynalibysmy na kresach a nasze cele np. ukrywalyby sie na Helu a drugi u mamy.

To znaczy, że były tylko jeden "dziki" kot? :sieka: Kiepsko.

Odpowiedz do tematu