Serwis zawieszony do odwolania. Jesli chcesz pomoc - daj znac na scooly@jaggedalliance.pl
Forum dyskusyjne poświęcone serii

JAGGED ALLIANCE

Nawigacja: « Poprzedni temat | Następny temat »

Mody na Wildfire - czy wyprą te na JA2?

Czy mody na Wildfire wyprą kiedyś te na "zwykłe" Jagged Alliance 2?
Tak
16%
 16%  [ 2 ]
Nie
75%
 75%  [ 9 ]
Trudno powiedzieć
8%
 8%  [ 1 ]
Głosowań: 12
Wszystkich Głosów: 12

Autor Wiadomość
Popuś 

Wysłany: 2006-06-15, 14:37

W tym temacie chodzi nie o to, aby wypisywać ewentualnie powstałe modyfikacje do Wildfire, ale o napisanie swojego zdania w pewnej kwestii. A kwestia jest taka
Czy Waszym zdaniem, w blizszej lub dlaszej przyszłości, modyfikacje na Wildfire'a zaczną wypierać mody na "zwykłe" Jagged Alliance 2?
Osobiście uważam, że tak się nie stanie. Dlaczego? W sumie znacznie więcej graczy ma JA2 niż WF, a wiec tym samym mod taki trafia do mniejszej liczby potencjalnych graczy. Choć mody na WF może byłyby lepsze, tworzenie ich na razie mija się z celem...

scooly 

Wysłany: 2006-06-15, 15:24

Oczywiście, że nie wyprą. Wildfire mimo iż jest troszeczkę udoskonalony pojawił się duuuużo (naprawdę dużo) za póĽno. Tak jak wspomniałeś, jest on znacznie mniej popularny aniżeli JA2 czy nawet JA2.5 UB. Doliczyć do tego można także brak wsparcia od rzeszy fanów-koderów jak Toxic, Roadkill, Batman czy Linx (i innych), którzy stworzyli programy przeznaczone do modyfikowania gry dla JA2. Nie można także zapomnieć o tym, że lada dzień ma wyjść JA3D...

Z tych powodów uważam, że Wild jest na spalonej pozycji.

snick 

Wysłany: 2006-06-15, 16:29

Jest już za póĽno na tworzenie modów pod WF, bo gracze spodziewają się teraz JA3D. WF to - powiedzmy sobie prawdę w oczy - przestarzała grafika, która bardziej zniechęca, niż zachęca do grania. Zresztą większość pomysłów została już wykorzystana w modach na JA2, więc nie oczekujmy od twórców modów świeżości w projektach. A wiadomo, że jeśli projekt moda na WF nie będzie tętniał świeżymi pomysłami, to takiego UC nie pobije.

scooly 

Wysłany: 2006-06-15, 22:29

Cytat:
Zresztą większość pomysłów została już wykorzystana w modach na JA2, więc nie oczekujmy od twórców modów świeżości w projektach.

To takie pójście po najniższej linii oporu. Skąd wiesz, że większość pomysłów została już wykorzystana? Nowości są i będą nadal. Bez tego już dawno zamknęlibyśmy interes.

KhoTaR 

Wysłany: 2006-06-16, 06:46

Mody na Wildfire?
Szczerze wątpie, popierając zdanie poprzedników. Kto będzie tworzył moda na grę, która wnosi nawet mnie niż patch 1.13 (chyba, że się w numerku pomyliłem ;p), której nie posiada znów tak wielu graczy, jak JA2?
Zresztą nawet jeśli się tacy zapaleńcy znajdą (choć to mało prawdopodobne), to gdy zobaczą ilu potencjalnych odbiorców mógłby mieć ich mod na WF, szybko porzucą ten projekt :wink: .

Robert#gg 

Wysłany: 2006-06-27, 09:24

Moim zdaniem zaczną się pojawiać mody na WF

Dlaczego???

OdpowiedĽ jest prosta... w WF poprawione jest sporo rzeczy między innymi 10 osobowe oddziały i wyższa rozdzielczość a to daje większe możliwości jeżeli chodzi o grafikę i inne sprawy.
Sądzę również że mody dalej będą wychodziły do JA2, ale coraz więcej będzie do WF.

MK 

Wysłany: 2006-06-29, 13:18

na moje oko
wildfire nie ma nic do zaoferowania w powownaniu do 1.13
za pozno

Odpowiedz do tematu