Serwis zawieszony do odwolania. Jesli chcesz pomoc - daj znac na scooly@jaggedalliance.pl
Forum dyskusyjne poświęcone serii

JAGGED ALLIANCE

Nawigacja: « Poprzedni temat | Następny temat »

[Vietnam SOG'69] Cholerny raport z FB George
Autor Wiadomość
M16mKies 

Wysłany: 2006-08-23, 09:48

Przejąłem wszystkie południowe sektory, zanim dostałem radio. Objąłem też FB George, ale ten cholerny Innis nic nie daje, każe mi tylko wracać do roboty i wrocić jak będzie zrobione...
Nie wiem, ja pewnie jakiś głupi jestem, ale za chiny ludowe nie wiem, jak temu gościowi zdać ten raport. Mam nadzieję, że mi powiecie, bo zaczynam się irytować. =P

scooly 

Wysłany: 2006-08-23, 09:50

Dopisz jeszcze jaki to jest mod. ;)

M16mKies 

Wysłany: 2006-08-23, 10:47

Aa xD
Zapomniałem o tym "drobnym" szczególe.
Jest to Vietnam SOG '69 :P

[ Dodano: 2006-08-23, 15:20 ]
NO WIEC JAK Z TYM?

gonzo_68 

Wysłany: 2006-08-23, 15:06

Ty nie zdajesz raportu, ale go oddajesz, to taka kartka.
Wyjaśniam:
FB (Baza Ogniowa) George. W szafie z szufladkami jest RAPORT (FB George Record) ze zdobycia bazy (przez wroga), dostarcz go dowódcy bazy Tray Ninh. Na ścianie w FB George jest przełącznik - wybuch! PodejdĽ tak, aby wróg nie wysadził szafy z raportem. Dostaniesz za niego upoważnienie do pobrania specjalnej broni. Załatwiasz to u magazynierów albo szefów. W Tay Ninh od Wodza (Chief) dostaniesz De Lisle - wyciszony karabinek komandoski z czasów WW2.
Załączam obrazek z Raportem.
Za FB George Record dostaniesz od Innisa Weapons Requisition, tak nazywa się to upoważnienie. Najlepiej wykorzystaj je już w Tay Ninh i weĽ De Lisle. Na południowym wschodzie zrób tak:
L12-FB Judy, porucznik Stone wyda sprzęt (artylery req. - wezwanie artylerii przez radio, a słychać też samolot - pewnie koordynator ognia), ale jak ma rozkaz na piśmie. Chce zapalniczkę, która należała do jego ojca. Szukaj jej w tunelach N-11, O-11/O-12. Jest na niej inskrypcja: Stone 1944. Da ci za nią kaem Stoner Mark 63. Normalne zapalniczki nazywają się lighter, a ta poszukiwana: inscribed lighter (zapalniczka z inskrypcją).

SCREEN011.jpg
Plik ściągnięto 137 raz(y) 60,32 KB

Ostatnio zmieniony przez gonzo_68 2006-08-23, 23:04, w całości zmieniany 4 razy  

M16mKies 

Wysłany: 2006-08-23, 17:05

:uklon:
Zmyliło mnie to, że szafeczka za każdym razem wybuchała przy otwarciu
Ogromne dzieki za pomoc!

[ Dodano: 2006-08-23, 19:47 ]
Mam problem : /
Wchodząc przez kominek do podziemi w N11 wyskakuje błąd (załącznik)
Wszystko jest ok, gra widzi mape itd.
Co może byc nie tak?

skrin.JPG
Plik ściągnięto 105 raz(y) 25,76 KB

gonzo_68 

Wysłany: 2006-08-23, 18:36

Nie mogę pomóc, u mnie w N11 wszystko gra. Spróbuj pobliski magazyn w O11-dżungla. Wejście jest w południowej części sektora, najedĽ strzałką na stertę kamieni. Te podziemia są większe niż te w N11, zajmują 2 sektory, może to tam jest zapalniczka, a na 100% sporo wrogów, min i sprzętu. Jest taki "sprzęt", który w SOG'69 służy za wykrywacz min. Nazywa się to Lucky Charm i jest (chyba) naszywką NCO (Non-Commisioned Oficer), który zaliczył 2 tury w Żelaznym Trójkącie. Wystarczy mieć ją w ekwipunku, tak jak wykrywacz metali w innych częściach JA. Są jednak takie ładunki wybuchowe, których nikt i nic nie wykrywa. Pozostaje tylko gęste "sejfowanie".

Odpowiedz do tematu