Serwis zawieszony do odwolania. Jesli chcesz pomoc - daj znac na scooly@jaggedalliance.pl
Forum dyskusyjne poświęcone serii

JAGGED ALLIANCE

Nawigacja: « Poprzedni temat | Następny temat »

Fight For Freedom
Autor Wiadomość
scooly 

Wysłany: 2006-09-06, 06:30

"Po upadku III Rzeszy w 1945 roku nie wszystkie wrogie państwa kapitulowały. Na małej wysepce, gdzieś na Pacyfiku swoją niepodzielną władzę nadal sprawuje faszystowski dyktator.

Zadaniem gracza będzie zorganizowanie odpowiedniego zespołu, wyprawa na wyspę i zneutralizowanie dyktatora."

Więcej informacji na JAGGEDopedii:
Fight for Freedom

Lecter 

Wysłany: 2006-11-26, 17:00

http://jaggedalliance.pl/...enia-vt1595.htm

TOPIC OD TŁUMACZEŃ

Lecter 

Wysłany: 2006-12-03, 07:44

SCREENY SCREENY SCREENY!!!!!!!!!!!!

1. nie zwracajcie na nazwę w jednym ze screenów - alfa?
2. interfejst widze że drewniany - może być, ale na 1.13 - i tak w to nie zagram na podstawce [;

edit: 2 z nich walnąłem na wiki
http://jaggedalliance.pl/wiki/Fight_For_Freedom
;]
Ostatnio zmieniony przez Lecter 2006-12-03, 07:49, w całości zmieniany 1 raz  

Randok 

Wysłany: 2006-12-03, 08:26

Oglądnąłem screeny i opis zmian. I takie mam spostrzeżenia: elementy graficzne ( samochody, lampy i inne ) bardzo ładne i przede wszystkim świetnie współgrają z grafiką JA. Natomiast to "meblowe" tło beznadziejne. Nie pasuje. Inne zmiany w grze dają nadzieję, że będą nowe przyjemności z grania. Oby tylko powstał ten mod ( i to jak najszybciej bo grać mi się chce w coś nowego :wink: ).

MiXB
Gość
Wysłany: 2006-12-03, 08:44

Zawsze wiedziałem, że najemnicy są nieśmiertelni, ale żeby i jeszcze wiecznie młodzi?! Ten mod wygląda jakby było to coś w stylu "Batmana: początku" (co było przed Metavirą, Gusem itp.), a tu są Lynx i Steroid!!! Czy ci ludzie myślą?! Przecież w takim razie Lynx i Steroid mają po 80 lat w normalnej 2!!! No chyba, że się mylę i to nie jest coś w stylu Batmana.

Randok 

Wysłany: 2006-12-03, 09:06

@ MiXB
Cytat:
Czy ci ludzie myślą?! Przecież w takim razie Lynx i Steroid mają po 80 lat w normalnej 2!!!

Człowieku nie przesadzaj z tym realizmem. Tzn. obliczaniem lat. To tylko gra. Ja bardzo chętnie zagram w nowych modach "starymi" najemnikami ( bo się do nich przyzwyczaiłem- prawie jak "rodzina" :wink: ). Oczywiście miło by było zobaczyć jeszcze kogoś nowego i nim zagrać. A tak na marginesie wiesz ile ( grafika, dĽwięk, teksty ) by było do roboty żeby wymienić wszystkich "starych" na całkiem nowych? A więc jak mówiłem nie przesadzać z realizmem i cieszyć się, że być może wkrótce będzie nowy mod.

Kushin 

Wysłany: 2006-12-22, 11:03

Screeny wyglądają bosko, ale inter face muszą poprawić, ale ogólnie bosko

Odpowiedz do tematu