Serwis zawieszony do odwolania. Jesli chcesz pomoc - daj znac na scooly@jaggedalliance.pl
Forum dyskusyjne poświęcone serii

JAGGED ALLIANCE

Nawigacja: « Poprzedni temat | Następny temat »

Aktualny spis modyfikacji
Autor Wiadomość
scooly 

Wysłany: 2007-03-22, 10:41

Na podstawie newsa: Wiosna modyfikacji do JA2/2.5

Poniżej znajduje się lista modyfikacji do gier Jagged Alliance 2 i Jagged Alliance 2.5: Unfinished Business, które zostały przez nas gruntownie sprawdzone i opisane na łamach JAGGEDopedii. Wszystkie z poniższej listy zostały sprawdzone pod kątem działania w najbardziej "hardcorowej" konfiguracji - na polskich wersjach ww. gier ( :jezyk2: ). Dzięki przygotowanym instrukcjom instalacji będziesz mógł spać spokojnie. A jeśli napotkasz na problemy - możesz liczyć na wsparcie z naszej strony.

Lista ta będzie rozwijana równoległe z pojawiającymi się opisami modów na JAGGEDopedii.

I tutaj małe co nieco dla tygrysów:Jeśli jesteś zapalonym graczem, masz smykałkę do pisania artykułów, lubisz pomagać innym graczom i chciałbyś przyczynić się do rozwoju polskiej sceny JA - dołącz do grona JAGGEDopedystów.

Jagged Alliance 2

Gotowe modyfikacje (pełna lista)

Deidranna Lives!

Masz pecha - Deidranna Reitman, którą kropnąłeś w Jagged Alliance 2, powróciła do świata żywych! I nie jest sama... Enrico Chivaldori znów potrzebuje najlepszych najemników aby uwolnić Arulco.

Urban Chaos

Do sztandarowych obowiązków najemników należy - obalanie dyktatorskich rządów i odzyskiwanie tajnych informacji, które dostały się w niepowołane ręcę. I tym razem nie będzie inaczej - dostałeś zlecenie do wykonania: wylatujesz dzisiaj do Danubii.

v1.13

Przypuszczałeś kiedyś, że dalszym rozwojem Jagged Alliance 2 zajmować się będą sami gracze? A jednak! JA2 w odświeżonej wersji z mnóstwem nowych opcji i rozwiązań.

Vengeance

Po obaleniu dyktatury Deidranny w Arulco, na czele rządu staną Miguel Cordona. Spotkało się to z powszechnym sprzeciwem wśród ludności a jego polityka doprowadziła do kolejnego kryzysu militarnego. Zgadnij kogo wynajmuje się w takich sytuacjach...?

Arno's Weapon Mod

Modyfikacja zmienia wiele statystyk i opisów broni z Jagged Alliance 2 w wersji Gold, dodaje nowe obrazki .sti, nowe dźwięki dla wielu broni a także zmodyfikowane mapy.

Deadly Toys

Jedna z pierwszym polskich modyfikacji do Jagged Alliance 2. Wydana w kilku wersjach nie doczekała się rozwinięcia i w ostateczności została zapomniana. Cechą charakterystyczną dla modyfikacji miało być wprowadzenie możliwości wyboru zestawu broni przy instalacji.

MacGyver's JA2 Release

Drobna modyfikacja JA2 zwiększająca jej realność i dodające bronie z Unfinished Business a także kilka nowych (m.in. miotacz ognia i HK21E). Drobna zmiana najemników MERC (w miejsce Flo i Gumpy'ego - Stogie i Biggins) plus kilka nowych sektorów.

Projekty

Fight For Freedom

Po upadku III Rzeszy w 1945 roku nie wszystkie wrogie państwa kapitulowały. Na małej wysepce, gdzieś na Pacyfiku swoją niepodzielną władzę nadal sprawuje faszystowski dyktator. Twoim zadaniem będzie zorganizowanie odpowiedniego zespołu, wyprawa na wyspę i zneutralizowanie dyktatora.

Renegade Republic

Akcja rozgrywać się będzie głównie w południowej części Rosji i okolicach. Zostaniesz wynajęty aby pilnować interesów pewnych osób. Szybko jednak spotykasz się z ludźmi którzy będą zachęcać Cię do wykonania dodatkowych zadań, które mogą stać się przyczyną całkiem sporych konfliktów...

Return to Metavira

Na razie wiadomo jedynie tyle, że akcja rozgrywać się będzie na wyspie Metavira, która była polem walki w pierwszej części Jagged Alliance.

Jagged Alliance 2.5: Unfinished Business

Gotowe modyfikacje (pełna lista)

Legion

Pierwsza polska modyfikacja do tej części JA. Fabuła identyczna jak przy podstawce, ale za to wprowadzono masę nowych sektorów, borni i postaci.

Shady Job

Zostaniesz wynajęty przez organizację A.I.M. do zlikwidowania niewygodnych materiałów... Wyspa Halif już na Ciebie czeka.

Vietnam SOG'69

Dowodzisz oddziałem cywilów - najemników wynajętych przez SOG w celu odnalezienia COSVN i jego ewentualnego zniszczenia. Misja rozpoczyna się w Tay Ninh, niedaleko granicy z Kambodżą. Walki mają miejsce między innymi w dżunglach Żelaznego Trójkąta (Iron Triangle), na ulicach miasta An Loc, a w końcu także w tunelach samego COSVN.

Odpowiedz do tematu