Serwis zawieszony do odwolania. Jesli chcesz pomoc - daj znac na scooly@jaggedalliance.pl
Forum dyskusyjne poświęcone serii

JAGGED ALLIANCE

Nawigacja: « Poprzedni temat | Następny temat »

Ogólnopolski dzień Jagged Alliance
Autor Wiadomość
ZB 

Wysłany: 2006-10-23, 12:14

Lecter napisał/a:
a jakie ty byś chciał? JA3D? A może JA3?

komus moze potrzebny ten sam kolejny egzemplarz, mi nie.

Lecter 

Wysłany: 2006-10-23, 13:07

w takim razie zaproponuj co tobie by pasowało.

tylko miej na uwadze to że to musi być związane z JA - Topware nie da nic innego.

grizzli 

Wysłany: 2006-10-23, 13:55

To jeszcze ja sie podpisuje

GRIZZLI

XBARTEKX

Wysłany: 2006-10-23, 14:13

Dopiszcie i mnie może niespodzianką było by dobrą patch 1.06 ;] :diablo:

XBARTEKX

Lecter 

Wysłany: 2006-10-23, 14:20

zaraz zaraz zaraz
pod czym wy się podpisujecie??

Lenon 

Wysłany: 2006-10-23, 16:22

Pod postami sprzed pol roku temu :wink:

Lecter 

Wysłany: 2006-10-23, 16:23

lol
no tak ;P

scooly 

Wysłany: 2006-10-23, 19:14

ZB napisał/a:
Jakies kiepskie te nagrody dla fanow.

Nom, niestety laptopy z SirOSem, złote maczety i głowy Deidranny już się skończyły. Zostało trochę miksturki Gabbiego, ale Szadou właśnie wyżera ostatni słoik... ;)

Ale pomysł Lectera jest całkiem niezły - napiszcie co najbardziej chcielibyście dostać za udział w takiego typu konkursach. Zapewniam, że wszystkie propozycje przeanalizujemy dogłębnie i postaramy się coś szerzej kombinować na następny raz (a takich nie będzie mało). Wprawdzie nasze możliwości są w jakiś sposób ograniczone ale czego się nie robi dla fanów ;)

Zamieszczajcie swoje propozycje, nawet te najbardziej szalone! :D
Niech żyje JA! :wink:

BTW, a może macie jeszcze inne pomysły na "obchody dnia JA" aniżeli konkursy? W końcu to dzień nas wszystkich, więc każdy może coś "dać" od siebie... ;)

Zzz
Gość
Wysłany: 2006-10-28, 12:03

Chciałbym dostać Fox na Gwiazdkę? Da się? :D
A tak poważnie to te nagrody nie są wcale takie złe, zwłaszcza na tak niszową społeczność.

Kiedy losowanie, mam nadzieję, że wygram :)))

scooly 

Wysłany: 2006-10-30, 12:25

Cytat:
Chciałbym dostać Fox na Gwiazdkę? Da się? :D

A kto by nie chciał? :hurra: . Niestety, nie da rady. Przynajmniej teoretycznie ;).

scooly napisał/a:
Polega on na udzieleniu poprawnych odpowiedzi na trzy pytania związane z JA. Do wygrania najnowsze części serii!

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie!
Nagrody zostały rozlosowane (szczegóły na stronie konkursowej).

Vieri 

Wysłany: 2006-10-30, 18:19

Mnie tez milo ze moja odpowiedz zostala zacytowana na stronie konkursu ;)
Niestety nagrody nie wygralem... szkoda, moglem dostac chociaz cukierka na pocieszenie :P

Pozdrawiam serdecznie
Vieri

scooly 

Wysłany: 2006-10-30, 21:08

Vieri, mam nadzieję że nie masz mi tego za złe. Twoja odpowiedĽ była najlepsza ( :wink2: ) i w pełni wyjaśniała skąd wzięło się "Liberate Arulco" jako nazwa dla serwisu o JA.

Cytat:
Niestety nagrody nie wygralem... szkoda, moglem dostac chociaz cukierka na pocieszenie :P

Niestety, może następnym razem pójdzie Ci lepiej. Swoją drogą było mało osób, które podały poprawne odpowiedzi więc szansa na wylosowanie była naprawdę duża.

A jeśli chodzi o cukierka. Mogę go wysłać pocztą ale nie chciałbyś go potem zjeść :D

Vieri 

Wysłany: 2006-11-02, 16:56

Witaj,

scooly napisał/a:
Vieri, mam nadzieję że nie masz mi tego za złe. Twoja odpowiedĽ była najlepsza ( :wink2: ) i w pełni wyjaśniała skąd wzięło się "Liberate Arulco" jako nazwa dla serwisu o JA.

Nie scooly, nie mam tego Tobie za złe, a czytając to zdałem sobie sprawę, że jednak moja odpowiedĽ była w pewnym sensie wyjątkowa :wink: W końcu nie codziennie cytują cię na stronie LA :wink:
scooly napisał/a:

Niestety, może następnym razem pójdzie Ci lepiej. Swoją drogą było mało osób, które podały poprawne odpowiedzi więc szansa na wylosowanie była naprawdę duża.

Zdarza się, nic nie szkodzi. Nawet się Wam nie przyznam, że JA:WF ściągnąłem z neta :jezyk: Hmm... czyżbym już się przyznał? :confuse: :wink:
scooly napisał/a:

A jeśli chodzi o cukierka. Mogę go wysłać pocztą ale nie chciałbyś go potem zjeść :D

Ekhem, nie chciałbym go zjeść po transporcie poczty, czy cukierek jest jakiś "inny"? :confuse:

Pozdrawiam gorąco,
Vieri

scooly 

Wysłany: 2006-11-04, 09:57

Vieri napisał/a:
Ekhem, nie chciałbym go zjeść po transporcie poczty, czy cukierek jest jakiś "inny"?

Cukierki są IMO całkiem normalne ( :devious: ) ale z pewnością nie dotarłyby w oryginalnym kształcie i smaku do odbiorcy, o ile w ogóle by dotarły.

scooly 

Wysłany: 2008-10-28, 14:27

Dzisiaj mamy 28 października co oznacza..., że obchodzimy dzisiaj 3. Ogólnopolski Dzień Jagged Alliance! :-)

Oto i konkurs, który dla Was przygotowaliśmy:

Nagrody:
3 zestawy gier komputerowych:
  • Jagged Alliance 2: Wildfire PL
  • Emergency 3 PL
  • Chłopaki nie płaczą PL

Wymagania:
Aby wziąć udział w zabawie należy:
  1. Napisać minimum 3 opinie o dowolnych najemnikach organizacji AIM lub MERC.
  2. Zamieścić przygotowane opinie w formie postów na naszym forum (każdy najemnik ma własny, stworzony już temat w kategorii "najemnicy").
  3. Przesłać na adres konkurs@jaggedalliance.pl odnośniki do opublikowanych opinii.

Wybór zwycięzcy:

Spośród osób, które napiszą opinie a następnie prześlą ich adresy na naszą skrzynkę pocztową rozlosujemy 3 zwycięzców. Każdy z nich otrzyma drogą pocztową 3 wymienione na początku gry komputerowe.

Uwaga! Opinie powinny zawierać kilka zdań i mieć określoną wartość merytoryczną. Trzy słowa typu "Super fajny najemnik." nie będą uznawane :-).

Losowanie odbędzie się wieczorem 11 listopada. Do tego momentu czekamy na Wasze zgłoszenia.

Gorzki 

Wysłany: 2008-10-28, 14:57

rozumiem, że nie chodzi o laurki, mozna najemnika zjechać i co tylko dusza zapragnie?;P

scooly 

Wysłany: 2008-10-28, 15:07

Gorzki napisał/a:
rozumiem, że nie chodzi o laurki, mozna najemnika zjechać i co tylko dusza zapragnie?;P

Tak. Chodzi o wyrażenie swojej własnej opinii na temat najemnika. A czy będzie ona pozytywna czy wprost przeciwnie to jest już bez znaczenia. :-)

Odpowiedz do tematu