Serwis zawieszony do odwolania. Jesli chcesz pomoc - daj znac na scooly@jaggedalliance.pl
Forum dyskusyjne poświęcone serii

JAGGED ALLIANCE

Nawigacja: « Poprzedni temat | Następny temat »

v1.13PL
Autor Wiadomość
Maxwell 

Wysłany: 2006-09-26, 08:05

:haha: dobre
... a kto mówi o starym execu? Uważasz że jesteśmy na tyle ograniczeni że myślimy iż wszystkie releasy będą wychodzić z tym exe 502 co spolczono i przestarzałym xml do tego? :haha:

Mowa o aktualnych plikach, ale by takie powstały potrzebne są jakieś wzory - nic się samo nie zrobi. Nie sądzę by byli na tyle głupi że nie potrafili zaimplementowac zmian jakie nanieśli polacy na exec by działały polskie literki. Myślisz że polska wersja xml pojawi się sama? Trzeba spolszczyć opisy tak by mogły się pojawić w którejkolwiek wersji - nowe przedmioty to już sprawa drugorzędna, bo opisy do nich można przygotowac tuż przed wydaniem, albo poczekać do następnego (nie wiem jak rozwiązują to z niemcami i rosjanami).

scooly 

Wysłany: 2006-09-26, 08:14

Cytat:
myślicie że twórcy by dali tam stary exek :?:

Chodzi Ci o repozytorium SVN, prawda?
Nie. "Tam" znajduje się tylko plik .exe z oryginalnej (angielskiej) wersji.

Nowe pliki .exe dla poszczególnych krajów tj. Rosji i Niemiec pojawiają się ciutke gdzie indziej i są aktualizowana według uznania autorów. Przynajmniej takie odniosłem wrażenie.

Natomiast wszystkie pliki .exe z poszczególnymi językami są gromadzone w jedną paczkę tylko gdy wypuszcza się "oficjalny" release. Ostatni taki to właśnie wersja 502.

Jeśli chodzi natomiast o pliki .xml to tak jak wspomniał Maxwell, są one na bieżąco wprowadzane do repozytorium.

PS. Do tej pory spolszczenie robione było na wersji 502 z ostatniego releasu z tego powodu, że większość graczy używa właśnie tej wersji a nie najnowszej z SVN przy której i tak występowałyby ciągłe problemy tego rodzaju (plik .exe uaktualniany co tydzień).

Lecter 

Wysłany: 2006-09-26, 08:16

W takim razie wszystko jasne

zwracam honor.

Fyfek 
Weteran L.A.

Wysłany: 2006-10-18, 16:42

Możecie juz pobrać spolszczenie w wersji 602.

Download JA2 1.13.602PL

Lecter 

Wysłany: 2006-10-18, 16:50

sploszczenie jest w folderze Data - trzeba zmienić
Cytat:
CUSTOM_DATA_LOCATION = Data-1.13

na Data ??
Ostatnio zmieniony przez Lecter 2006-10-18, 16:51, w całości zmieniany 2 razy  

Fyfek 
Weteran L.A.

Wysłany: 2006-10-18, 17:18

nie bo w folderze data są pliki z polskiej wersji ja2 które spolszczaja wersje GOLD jesli ktoś na takiej wersji gra.

Kod:

; The folder of the current mode you like to play, located in your JA2 directory.
; If you like to play the classic Jagged Alliance 2, replace "Data-1.13" with "Data".

To chyba wszystko wyjaśnia.

chcesz grac w normalnego jaggeda dajesz data, a my przecież niechcemy więc zostawiamy to co jest.
Ostatnio zmieniony przez Fyfek 2006-10-18, 17:23, w całości zmieniany 1 raz  

scooly 

Wysłany: 2006-10-26, 06:29

Wczoraj w nocy spolszczenie JA2 v1.13 przekroczyło liczbę 500 pobrań
(od 6. września 2006 r.)! Dziękujemy :hurra: :)

Fyfek 
Weteran L.A.

Wysłany: 2007-01-29, 17:57

Witam! Po moim obejściu z LA miałem was poinformować co dalej ze mną i z projektem 113PL. Podjąłem ostateczną i nie zmienną decyzję o połączeniu sił z teamem IS do którego także należę. Po długich rozmowach, przemyśleniach doszłem do wniosku że to będzie najlepsze dla tego spolszczenia. Przyspieszenie prac dzięki ludziom z IS zaowocuje jednocześnie przyspieszeniem prac nad spolszczeniem RR.

Wiec jeszcze raz podkreślam, zdania już nie zmienię i żadne błaganie już nie pomoże.
Więcej informacji jak i nowa wersja powinny się ukazać w najbliższych dniach.

scooly 

Wysłany: 2007-01-29, 18:52

Eee...? Czyli co z tego wyniknie? Co się zmieni?

Cytat:
Po długich rozmowach, przemyśleniach doszłem do wniosku że to będzie najlepsze dla tego spolszczenia.

Dlaczego? I co oznacza to "to"?

Cytat:
Przyspieszenie prac dzięki ludziom z IS zaowocuje jednocześnie przyspieszeniem prac nad spolszczeniem RR.

Wcześniej nie mogli się tym zająć? AFAIK, JA2 v1.13 PL to otwarty projekt. :confuse:

Fyfek 
Weteran L.A.

Wysłany: 2007-02-06, 16:08

Jest nowa wersja spolszczenia. v687

download
Ostatnio zmieniony przez Fyfek 2007-02-06, 16:19, w całości zmieniany 1 raz  

scooly 

Wysłany: 2007-02-06, 17:41

Dziękuję za odpowiedź.

Cytat:
Jest nowa wersja spolszczenia. v687

A pliki do kompilacji polskiej wersji?

scooly 

Wysłany: 2007-02-16, 22:46

Halo? Jest tam ktoś po drugiej stronie?

Apeluję do Waszego zdrowego rozsądku ( :wink2: )... Skoro zdecydowaliście się na "przejęcie" projektu, to... może zrobicie coś w tym kierunku? Do tej pory nikt się jeszcze nie zgłosił po zalegające materiały i informacje ani nawet nie skontaktował z osobami pracującymi nad JA2 v1.13 PL... :nie_wiem:

Nie stanowi to raczej profesjonalnego podejścia do tematu a wygląda raczej na zabawę ołowianymi żołnierzykami... Zapowiada się prawdziwe średniowiecze dla tego moda w Polsce, niestety.

Uprzejmie informuję Szanownych Panów koordynujących prace, że gdyby raczyli się kiedykolwiek czegoś dowiedzieć o projekcie to śpieszę z informacją, że polskie wydanie, którego prace wstrzymano 29 stycznia br., zostało 19 stycznia pomyślnie zakwalifikowane przez koderów do oficjalnego wydania razem z innymi językami (rosyjskim, niemieckim i angielskim).

Opis i wymagania stawiane polskiemu wydaniu przed uwzględnieniem do oficjalnego wydania zostały już dawno podane. Jednakże, jak zaznaczyłem wcześniej, z powodu wspomnianego wyżej "przejęcia" dalsze ingerencje w tej materii także zostały zastopowane.

Prosimy więc ( :uklon: ), zacznijcie to wreszcie "przejmować" bo sprawy ciągle nie za pozałatwiane a ja dostaję coraz to nowe listy od zagranicznych koderów... :confuse:

KhoTaR 

Wysłany: 2007-02-17, 11:21

Proponowałbym napisać maila bezpośrednio do IS-u, bo wątpię, żeby tutaj zajrzeli...

Łosiu 

Wysłany: 2007-02-20, 20:41

eee... odnosnie spolszczenia 687... nie chce sie sciagniąć.. dochodzi do około 2 MB, potem przestaje.

Kelly 

Wysłany: 2007-03-01, 16:58

Sciągnołem najnowszą wersje tego spolszczenia. zainstalowalem ostatnio JA2 v 1.04 bez patcha 1.05 potem wersje v1.13 tą na górze a potem patch na dole. Robię co jest nakazane w readme ale dalej mam po angielsku i niektóre teksty najemników po polskiemu. Powiedzcie co robie ŹLE. :help: :help:
Burning bridges lost forevermore

Lecter 

Wysłany: 2007-03-02, 20:09

1 ja2
2 1.13
3 spolszczenie

ta kolejność jest prawidłowa i nie powinno być problemów o ile instalujesz spolszczenie do odpowiedniej paczki ']

Kelly 

Wysłany: 2007-03-03, 14:04

Zapomniałem dodać, że przy tym spolszczeniu 687 nie chce się rozpakować 1 plik i może dlatego :/:/:/

Łosiu 

Wysłany: 2007-03-03, 15:40

U mnie się robi tak: rozpakowujęp rzez winRara dochodzi mi do 80 pliku i wyskakuje że jest błąd i dalej nie rozpakowuje :/

Kelly 

Wysłany: 2007-03-04, 14:01

Ten plik co mi nie chce się rozpakować jest w katalogu npcdata i zaczyna się 88.edt przy rozpakowaniu pojawia się w total commanderze Błąd dysku

scooly 

Wysłany: 2007-03-23, 23:14

Cytat:
U mnie się robi tak: rozpakowujęp rzez winRara dochodzi mi do 80 pliku i wyskakuje że jest błąd i dalej nie rozpakowuje :/

Cytat:
Ten plik co mi nie chce się rozpakować jest w katalogu npcdata i zaczyna się 88.edt przy rozpakowaniu pojawia się w total commanderze Błąd dysku

Ktoś zapomniał poprawnie spakować archiwum. W międzyczasie na serwerze pojawiła się zaktualizowana wersja:
http://download.jaggedall...ls.php?file=391

Oczywiście nikt nie raczył o tym poinformować. O wsparciu projektu w Polsce można zapomnieć. Szumnie ogłaszane "przejęcie" przez Iron Squad to na razie nic innego jak jedno wielkie nieporozumienie. Od dwóch miesięcy cały projekt leży odłogiem i kwiczy wywołując tylko poirytowania zarówno w Polsce jak i na całym świecie.

:zirytowany:

Zróbcie w końcu z tym coś! Najdynamiczniejszy projekt w dziedzinie JA jest stopowany przez prywatne zapędy Iron Squadu... Brawo. Trudno o większe nieporozumienie.

Odpowiedz do tematu