Serwis zawieszony do odwolania. Jesli chcesz pomoc - daj znac na scooly@jaggedalliance.pl
Forum dyskusyjne poświęcone serii

JAGGED ALLIANCE

Nawigacja: « Poprzedni temat | Następny temat »

JA2 na Nintendo Dual Screen?
Autor Wiadomość
Szadou 
Rectus Dominus

Wysłany: 2005-05-23, 14:50

A to dlatego, że na DS'a wyjdzie JA2 Gold Pack, składający się z JA2 Gold i JA2 UB. Oczywiście nie bezie to jakieś srutututu, gra będzie zawierać wszystko to, co starszy brat na PC. Kurde, aż mi trochę żal, że kupiłem PSP...

Więcej o JA na DS'a ---> TUTAJ.

Len

Wysłany: 2005-05-23, 14:52

Ha! To dopiero wiadomość, oznacza to zwiększenie liczby fanów jaggeda!

Paweł
[Usunięty]

Wysłany: 2005-05-23, 14:53

tym małych konsolek wychodzi coraz więcej :D PSP, Game Boy Mini, N-Game, NT DualScreen

kupiłbym taka konsolke, ale finanse starczaja mi tylko na modernizacje kompa :(

coś o NT DS

Szadou 
Rectus Dominus

Wysłany: 2005-05-23, 15:04

A dej mi spokój z artykułami na GOL'u. Ci kolesie sami nie wiedzą co piszą. Jakby kto chciał się cuś o PSP lub NDS dowiedzieć niech obluka NDS vs PSP.

Pozatym NDS sux, PSP pwnz :wink: :jezyk:

BTW. Co to N-Game? :P

Paweł
[Usunięty]

Wysłany: 2005-05-23, 18:49

Szadou napisał/a:
Będąca w produkcji polska gra na N-Gage (któregoż to zresztą jestem posiadaczem).

http://www.ja2.thc.net.pl...topic.php?t=441
Szadou napisał/a:
Kurde, aż mi trochę żal, że kupiłem PSP...

to co ty wreście kupiłeś?
a ta konsolka nie nazywa się N-Game tylko N-Gate :P mój błąd :P

Szadou 
Rectus Dominus

Wysłany: 2005-05-23, 20:19

N-Gate? Łotafata?

A co do twojego pytania, mam N-Gage i PSP.

Bambusek 

Wysłany: 2005-06-08, 23:12

Hmmmmmmm, nie podzelam optymizmu. Konsole sie do strategii praktycznie nie nadaja (głównie z powodu sterowania) i nie ma tam popytu na gry z tego gatunku. Moze być tak, ze zamiast wiecej fanów Jaggeda będzie jeszcze wiecej osób krzyczących, ze to szajs (jak wiadomo, porządny konsolowiec wpada w szał, jak ktoś obrazi jego sprzet, ale sam miota bluzgi na PC i gry na niego, strategie w szczególnosci, nie zadając sobie trudu zagrania). Jagged zostal zrobiony z myśla o PC i na PC powinien pozostać.

Szadou 
Rectus Dominus

Wysłany: 2005-06-09, 06:08

Wygląda na to, ze DS to ty na oczy w życiu nie widzialeś...
Ta konsola ma 2 ekrany, w tym jeden dotykowy, wiec ze sterowaniem nie powinno być problemów.

ZDJĘCIE DS'A

Bambusek 

Wysłany: 2005-06-09, 20:26

To że NDS ma dwa ekrany to wiem, w końcu nie dali mu takiej nazwy dla zabawy. Tylko wątpie, aby dotykowy ekranik potrafił zastąpić myszkę. I tutaj nie wszystko rozbija się o sterowanie, tylko o gusta graczy. Na konoslach nie gra się w strategie, oni wolą n-tą odsłonę Tekkena, Maria, super-mega-hiper-diper naparzankę, kolejnego Burouta, Gran turismo itp. Dlatego wątpie w powodzenie Jagged Alliance na NDS-ie (chociaż chcialbym sie mylić. Wtedy moglbym z sztańskim błyskiem w oku pokazywać wyniki sprzedaży JA 2 każdemu konsolowcowi, ktory twierdzi, ze strategie to syf i tylko zacofani Pc-towcy w to grają, a ""cudowni" konsolowcy nawet na to nie spojrzą) :devious:

Szadou 
Rectus Dominus

Wysłany: 2005-06-09, 21:52

Cholera, chyba się powieszę, no wyobraĽ sobie, że mam/miałem w swoim życiu sporo konsol i jestem fanem JA, normalnie kapota, koniec... :skrzypek:

Bambusek 

Wysłany: 2005-06-09, 23:25

Ależ sam mialem konsole (dokładniej dwie - NESa/Pegazusa i PS One) i jestem fanem JA. Nie twierdze, zę WSZYSCY konsolowcy pluja na strategie, ale jednak wypowiedzi typu "zapiĽdziałe gry dla emerytów" czy "nudne gry z heksami" są wymowne (jeszcze śmieszniejsze jak potem auutor takiej wypowiedzi dostaje orgazmu nad Kessenem, ale to inna sprawa). Wystarczy przejrzeć fora PSX Extreme czy Neo+, tam były wątki o strategiach na konsole i przeważaly opinie negatywne o tym gatunku. Sam myślalem nad kupnem DS. Najpierw cena - ponad 600 zł. Hmmmmm, sporo, ale i tak dwa razy mniej od PSP, wiec mnie nie zrazilo. Ale potem popatrzylem na tytuly. Praktycznie nic dla mnie i odpuścilem (niestety, ale Maria, Yoshi itp. mnie za nic nie bawią. Jasne, potem pewnie będą i juz są inne tytuły, może i "killery", ale wiadomo, ze Nintendo ogolnie niezbyt obchodzi nasz kraj i ceny są dosć wygórowane). Zdaje sie, ze to Strategy First ma prawa do serii i to oni wydadzą JA 2 na NDS. Boje się zwyczajnie żeby nie wtopili. Jasne, jak gra się sprzeda to świetnie, kasa dla SF, budżet podreperują. Gorzej jak nie wyjdzie, bo Strategy first ma w swoich lapkach sporo ciekawych tytułów, z Jaggedem właśnie i Disciples na czele. Strata takiej firmy bylaby bolesna. Ja nie jestem fanem sprzętu, tylko gier. Akurat to, ze gram tylko w strategie i ten gatunek istnieje praktycznie tylko na PC to inna sprawa.

Len

Wysłany: 2005-06-10, 10:09

Zgadzam się z Bambuskiem, konsolowcy nie lubią strategii, a przynajmniej nie lubią grać w strategie na konsoloach, bo PC to co innego, oczywiście są wyjątki, ale przewaga należy do tych pierwszych. Oczywiście cieszę się że JA2 wyjdzie na konsolę, bo tak jak mówił Bambusek Strategy First zarobi trochę, ale obawiam się przeciwnego skutku. Konwersja gry z PCa na konsolę kosztuję, a jak mówiliśmy wcześniej zdecydowana większość ludzi nie lubi strategii na konsolach, dlatego obawiam się że wydatki się nie zwrucą.

Rafadan 

Wysłany: 2005-06-10, 14:22

Racja Bambusek. Preferencje konsolarzy widać najwyraĽniej na przykładzie "dzieła" pt. Fallout: BoS. Jeśli dla mnie nawet nazwanie FT falloutem to lekkie nadużycie, to co dopiero można mówić o tym czymś. Najkrócej mówiąc jest giera rozgrywająca się w świecie znanym z falloutów, nie mająca jednak z nimi niemal nic wspólnego - nie jest to cRPG (ani nawet strategia taktyczna z elementami erpega) tylko strzelanka z widokiem z góry :sciana:

Szadou 
Rectus Dominus

Wysłany: 2005-06-11, 06:35

Rafadan napisał/a:
Racja Bambusek. Preferencje konsolarzy widać najwyraĽniej na przykładzie "dzieła" pt. Fallout: BoS. Jeśli dla mnie nawet nazwanie FT falloutem to lekkie nadużycie, to co dopiero można mówić o tym czymś. Najkrócej mówiąc jest giera rozgrywająca się w świecie znanym z falloutów, nie mająca jednak z nimi niemal nic wspólnego - nie jest to cRPG (ani nawet strategia taktyczna z elementami erpega) tylko strzelanka z widokiem z góry :sciana:

Problem:
To g#wno nie spodobało sie także konsolowcom, którzy mieli nadzieje na porządnego Fallouta, a dostali uber mega kaszanę.

Fyfek 
Weteran L.A.

Wysłany: 2005-06-15, 15:02

O wydaniu JA2 napisał serwis gry-online.pl , troche póżno heh.

scooly 

Wysłany: 2007-01-15, 13:32

news: Jagged Alliance 2 DS coraz bliżej…

Najprawdopodobniej jeszcze w tym roku fani Nintendo Dual Screen dostaną w swoje łapki Jagged Alliance 2 w wersji Gold.

Wszystko za sprawą podpięcia pod projekt wydawania gier na Nintendo DS przez Strategy First serii Warlords. Według oficjalnych zapowiedzi, SF ma zamiar w pierwszej połowie roku wypuścić Warlords DS i Disciples DS i niedługo potem Jagged Alliance 2 Gold DS.

Szadou 
Rectus Dominus

Wysłany: 2007-01-15, 14:22

Naaajs. Kurde, jak to wyjdzie to będzie kolejny powód żeby mieć DS'a.

NIECH WAS SZLAG TRAFI SONY I NINTENDO ZA WYDAWANIE TAKIEJ ILOŚCI HICIORÓW NA OBIE KONSOLKI!!!!! :wlosy:

:wink:

scooly 

Wysłany: 2008-08-27, 12:56

i kolejne informacje:
http://jaggedalliance.pl/...przyszlym-roku/

Odpowiedz do tematu