Dyskusja:Strona główna

Z JAGGEDopedii: polskiej, otwartej encyklopedii o Jagged Alliance
Skocz do: nawigacja, wyszukiwanie

Spis treści

Iggy

Prosiłbym o nie rozpoczynanie opisywania Iggy'ego, ponieważ właśnie to zrobiłem ;P

C0nrad, podpisuj się na końcu linii znakiem czterech tyld ~~~~ Scooly 22:14, 3 sie 2006 (CEST)

Orta & Tixa

W najbliższym czasie (tj. dzisiaj) się za to wezmę.*** 12:53, 4 sie 2006 (CEST)

Pozostałe miejsca w Arulco

Proszę pozostałych Jaggedopedystów o pozostawienie ich (afair rakiety Z-P, parę miast) w spokoju, gdyż to ja się nimi zajmę w ciągu najbliższych kilku dni. KhoTaR 10:22, 5 sie 2006 (CEST)

Fight for Freedom

http://jaggedalliance.pl/forum/topics19/fight-for-freedom-vt1407.htm jak ktoś zna niemca to niech pociśnie troche tego moda - to można będzie pouzupełniać dane ;] /Lecter

Wygląd strony głównej

Zastanawiam się, jak powinna wyglądać strona główna naszej JAGGEDopedii... Nie chciałem na razie zbytnio mieszać – zrobiłem tylko minimalne poprawki, ale merytorycznie nic na niej nie zmieniałem. Zastanawiam się, czy nie byłoby dobrze na przykład wyrównać tytułu do środka, wzorem polskiej Wikipedii, albo nawet zrobić, znów wzorem polskiej Wikipedii, podział strony głównej na działy, jak na przykład "Hasło miesiąca" (inaczej "Artykuł miesiąca", ale osobiście wolę słowo "hasło" – nie wszystko musi być tak, jak na Wikipedii ^^), "Screen miesiąca", "Nowości" / "Newsy" (może tutaj nawet można by było wkleić RSS z Liberate Arulco), "Ciekawostki" itp.?

Czekam na Wasze opinie.
Faalag'orn 03:07, 5 sty 2007 (CET).

Infoboks - najemnik/RPC

Zacząłem nad tym pracę (http://jaggedalliance.pl/wiki/index.php?title=U%C5%BCytkownik:KhoTaR/Mercstats), proszę, żeby póki co nikt się za to nie brał. KhoTaR 19:44, 5 lut 2007 (CET)

XBARTEKX

poziom twoich artów jest na poziomie 10 latka - albo je poprawisz, żeby wyglądały jak encyklopedyczne, albo bye bye Lecter 10:11, 10 mar 2007 (CET)

Pola warunkowe w szablonach

Niestety historia zatoczyła koło i znów nie udało mi się odtworzyć szablonów warunkowych w takiej formie, jaką znamy z Wikipedii. Nie wiem, czy czegoś w samym skrypcie brakuje, czy czego innego, ale funkcja #if zdaje się nie działać. Tymczasem problem wyświetlania niektórych pól w niektórych szablonach (np. w Infobox Gra) można rozwiązać najprościej jak się tylko da: w artykułach wpisywać wszystkie pola szablonu, lecz zostawić je puste (ewentualnie wstawić & nbsp; w razie problemów). Za wzorcowy przykład może posłużyć taka "naprawa" artykułu: klik. Na razie ode mnie to wszystko, niestety nadal jestem przeciążony studiami... Może kiedyś jeszcze wrócę do aktywnego pisania. Pozdrawiam, Skibka 12:43, 1 kwi 2007 (CEST)

Hey jak dodwawac nowe hasła?

Hey jak dodwawac nowe hasła?

Na forum powinno być wszystko ładnie wyjaśnione :) Jeśli dalej będziesz miał problemy, daj znać - pomożemy! :)
scooly 01:38, 4 maj 2007 (CEST)
O mnie
Przestrzenie nazw

Warianty
Działania
{{SITENAME}}
Pozostałe działy serwisu
Narzędzia