Avon konsultantka

konsultantka Avon

Jeżeli szukasz ciekawych możliwości dodatkowego przypływu gotówki, to mamy propozycję pracy, którą możesz potraktować jako zajęcie dodatkowe lub pełnoetatowe. W Avon, konsultantka sama decyduje o tym w jaki sposób pracuje i od niej samej zależy ile zarobi. Jest to zajęcie które można realizować zawsze przy okazji przy zerowym nakładzie finansowym.

Dlaczego opłaca się być w AVON konsultantką?

Bycie w Avon daje Ci możliwość zarobienia pieniędzy, jest to niewątpliwie najważniejszym czynnikiem. Jednak poza gotówką można także zyskać na inne sposoby.

  • kupowanie dla siebie i oszczędność
  • zniżka na każde zakupy
  • prezenty za składanie zamówień
  • dodatkowe nagrody w specjalnych programach
  • możliwość samorozwoju
  • darmowe szkolenia
  • możliwość długofalowej współpracy jako konsultantka a następnie jako lider zespołu.


Dla kogo praca konsultantki Avon?


Jest to propozycja najlepsza dla uczniów, studentów, nie pracujących, osób na urlopie wychowawczym, rencistów i wszystkich, którzy szukają dodatkowego zajęcia. W Avon, konsultantka samodzielnie o wszystkim decyduje. Firma nie narzuca żadnych sztywnych zasad, można działać w oparciu o własną wiedze i doświadczenie. Posiadamy realny wpływ na swoje wynagrodzenie oraz na czas swojej pracy. Avon daje narzędzia potrzebne do pracy i tylko od nas zależy w jaki sposób je wykorzystamy. Można zarobić nawet kilkaset złotych miesięcznie. Zarejestruj się i sprawdź ile możesz zyskać.


Jak wiele możemy zarobić w Avon?


Nie występuje jedna odpowiedź. Konsultantka Avon posiada możliwość oszczędności na własnych zakupach, oraz zarobku. Im większe zamówienie złoży tym więcej zarobi. Może to być np. tylko 10zł, ale przy dobrej organizacji można zarobić nawet kilkadziesiąt złotych z jednego zamówienia. Łatwo więc sobie policzyć ile można zarobić składając kilka zamówień w miesiącu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *