Lider Avon

auto dla lidera

Praca lidera Avon to doskonałe zajęcie dla osób, które chcą się rozwijać w zarządzaniu swoim zespołem i własnym czasem pracy. Tutaj jesteś sam sobie szefem i sam decydujesz o tym kiedy i jak pracujesz. To od Ciebie zależy ile czasu poświęcisz na to zajęcie, czyli masz realny wpływ na swoje wynagrodzenie.

Kim jest lider Avon?

Jest to osoba, która prowadzi swój własny zespół konsultantek, motywuje do działania, wyznacza cele i sukcesywnie do nich dąży. Twoje działania i motywacja wpływają na pracę Twojego zespołu. Im skuteczniej działasz tym lepsze jest Twoje wynagrodzenie. Lider Avon powinien być osobą komunikatywną, otwartą na nowe wyzwania, powinien skutecznie i stanowczo pokonywać kolejne przeszkody. Dzięki temu może sięgać po najwyższe osiągnięcia. Każda konsultantka może awansować na rolę lidera sprzedaży Avon, wystarczy tylko, że wyrazi taką chęć. Jeżeli uważasz, że spełnisz się w tym zajęciu, to nic nie stoi na przeszkodzie abyś zaczął działać już teraz.

Wynagrodzenie lidera Avon

W przeciwieństwie do konsultantki, lider Avon otrzymuje wynagrodzenie na konto bankowe. Tutaj mamy dwa modele współpracy. Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą możesz wykorzystać ją do współpracy, lub jeśli pracujesz na etat lub uczysz się to możesz skorzystać z umowy zlecenie. To Ty decydujesz o formie współpracy. Jako nowy lider Avon masz możliwość wzięcia udziału w specjalnym programie dla nowych osób, który daje Ci olbrzymie, praktycznie nieograniczone zarobki przez pierwsze 12 miesięcy współpracy.

Dodatkowe profity

Każdy lider Avon dodatkowo otrzymuje mnóstwo innych ofert z których może korzystać. Firma co miesiąc przygotowuje ciekawe programy w których można odebrać gotówkę lub dodatkowe nagrody do których zaliczają się np. małe sprzęty AGD np. naleśnikarki, grille elektryczne czy sokowirówki, wyposażenie domu np. talerze, kubki, garnki czy noże. Dodatkowo każdy lider może skorzystać z bezpłatnej opieki medycznej medicover oraz z programu samochodowego. Każdy lider jak i konsultantka może korzystać także z tańszych ofert na nowości w których często znajdują suplementy diety liiv, kosmetyki pielęgnacyjne czy perfumy Avon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *