Zostań konsultantką Avon

jak zostać konsultantka

Czy wiesz, że konsultantka to osoba, która nie tylko sprzedaje produkty z katalogu? Zostań konsultantką Avon już teraz i zobacz co firma przygotowała dla Ciebie. Możesz nie tylko zarobić pieniądze, ale także zyskać dużo więcej niż gotówkę. To doskonała opcja nie tylko dla kobiet. W Avon działają także mężczyźni, których codziennie przybywa w załodze konsultantów.

Jak dołączyć?

Rejestracja Avon trwa dosłownie moment. Wystarczy podać swoje dane kontaktowe i zalogować się w klubie Avon, by cieszyć się z rabatów oraz fantastycznych ofert, które otrzymuje każda konsultantka. Dołączyć może każdy i to zupełnie za darmo, a sama rejestracja do niczego nas nie zobowiązuje. Możemy kupować taniej bez ograniczeń. Zostań konsultantką Avon, by odebrać nagrody za zamówienia, a także mnóstwo innych fantastycznych ofert, do których jako klient nie miałbyś dostępu. To doskonała oferta dla wszystkich, którzy nie tylko chcieliby dodatkowo zarobić, ale także chcą zaoszczędzić na zakupie środków kosmetycznych. Sama decysuj o tym w jaki sposób działasz.

Co robi konsultantka?

Zostań konsultantką Avon i zyskaj wiele możliwości zarobkowych i nie tylko. Konsultantka zbiera zamówienia z katalogu (papierowego i elektronicznego), a następnie wysyła je do realizacji. Masz możliwość wysyłki towaru bezpośrednio do swojego klienta, lub możesz podać swój adres i osobiście zawieźć zamówienie swojemu klientowi. Konsultantka sama decyduje o tym w jaki sposób chce działać a możliwości ma kilka:

  • pokazuje katalog swojej rodzinie i znajomym
  • zostawia katalogi wraz z numerem telefonu w zaprzyjaźnionych miejscach (fryzjer, kosmetyczka itp)
  • rozszyła linki z elektroniczną wersją katalogu np. w mediach społecznościowych
  • sprzedaje produkty w relacjach live czy na grupach w mediach społecznościowych
  • sprzedaje produkty we własnym punkcie usługowym lub sklepie internetowym

Jak widzisz możliwości masz kilka, możesz wybrać którąś z przedstawionych przez nas opcji lub wymyślić swoją. Z pewnością znajdziesz najlepszy sposób, który sprawdzi się akurat u Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *